Dantų apsauga MG-2WG
Original price was: €11,99.€10,79Current price is: €10,79. su PVM
Turime
Nemokamas pristatymas nuo 50 € (paštomatai) / nuo 100 € (kurjeris)
- Greitas pristatymas per 1-3 d.d.
- Pristatymas į paštomatą nuo 2,79 €
Dantų apsauga MG-2WG – patikima apsauga ir komfortas sportuojant
Dantų apsauga MG-2WG – tai sportinė dantų kapa, skirta kontaktinių sporto šakų mėgėjams, kuriems svarbi dantų ir burnos ertmės apsauga, stabilus prigludimas bei komfortas treniruočių metu.
Specialus HydraGEL™ gelio sluoksnis padeda kapai prisitaikyti prie dantų formos, o išoriniai stabilizuojantys iškilimai padeda išlaikyti ją vietoje. Papildomi kvėpavimo kanalai suteikia daugiau komforto intensyviai treniruojantis.
MG-2WG dantų kapa gali būti naudojama boksui, MMA, kikboksui, Muay Thai ir kitoms kontaktinėms sporto šakoms.
Pagrindiniai Dantų apsaugos MG-2WG privalumai
HydraGEL™ gelio sluoksnis
HydraGEL™ – specialus gelio sluoksnis, sukurtas patogiam kapos prigludimui prie dantų. Didesnis sluoksnio storis, palyginti su tradicinėmis silikoninėmis apsaugomis, suteikia papildomą komfortą ir apsaugą kontaktinių treniruočių metu.
Stabilus prigludimas
MG-2WG dantų apsaugos išorinėje dalyje esantys specialūs iškilimai padeda stabilizuoti kapą burnoje ir sumažinti jos judėjimą treniruotės metu.
Stabilus prigludimas ypač svarbus sparingo ir intensyvaus kontakto metu.
Kvėpavimo kanalai
Dantų apsaugoje įrengti papildomi oro kanalai, kurie padeda palengvinti kvėpavimą treniruotės metu.
Tai ypač aktualu intensyviai sportuojant, kai reikia išlaikyti ritmą, koncentraciją ir patogų kvėpavimą.
Individualus prisitaikymas
HydraGEL™ sluoksnis padeda dantų kapai prisitaikyti prie individualios dantų formos. Tinkamai pritaikyta kapa yra patogesnė ir stabiliau laikosi burnoje.
Dantų kapa boksui
Dantų apsauga boksui yra svarbi apsaugos priemonė treniruočių ir sparingo metu. Bokse galimi smūgiai į veido bei žandikaulio sritį, todėl papildoma burnos apsauga padeda pasirūpinti dantimis ir burnos audiniais.
MG-2WG dantų kapa boksui sukurta atsižvelgiant į komfortą, stabilumą ir patogų naudojimą intensyvių treniruočių metu.
Dantų apsauga MMA
MMA treniruotėse sportininkai susiduria su įvairiomis kontaktinėmis situacijomis, todėl dantų apsauga MMA yra svarbi individualios apsaugos dalis.
MG-2WG dantų kapa MMA treniruotėms padeda apsaugoti dantis ir burnos ertmę, o stabilizuojantys iškilimai padeda kapai išlikti vietoje.
Dantų kapa kikboksui ir Muay Thai
Kikboksas ir Muay Thai yra intensyvios kontaktinės sporto šakos, kuriose dantų apsauga yra svarbi treniruočių įrangos dalis.
Dantų kapa MG-2WG gali būti naudojama:
- kikbokso treniruotėse;
- Muay Thai treniruotėse;
- sparinge;
- kontaktinėse kovos menų treniruotėse.
Kvėpavimo kanalai ir stabilus kapos prigludimas suteikia papildomo komforto intensyviai sportuojant.
Kodėl sportuojant verta naudoti dantų apsaugą?
Kontaktinio sporto metu dantys ir burnos ertmė gali patirti tiesioginį smūgį. Dantų kapa sudaro papildomą apsauginį sluoksnį tarp dantų ir galimo kontakto.
Dantų apsauga gali padėti:
- apsaugoti dantis nuo tiesioginių smūgių;
- sumažinti lūpų ir skruostų sužalojimo riziką;
- sumažinti dantų tarpusavio kontakto poveikį;
- suteikti daugiau komforto kontaktinių treniruočių metu;
- sportuoti užtikrinčiau.
Svarbu: dantų kapa negali garantuoti visiškos apsaugos nuo traumų. Ji yra viena iš bendros saugaus sportavimo įrangos dalių.
Antibakterinė dėžutė dantų kapai
Kartu su Dantų apsauga MG-2WG gausite antibakterinę dėžutę, skirtą kapai laikyti ir transportuoti.
Dėžutė padeda apsaugoti kapą nuo aplinkos nešvarumų ir suteikia patogų būdą ją laikyti tarp treniruočių.
Kam tinka Dantų apsauga MG-2WG?
MG-2WG yra tinkamas pasirinkimas įvairaus lygio sportininkams, užsiimantiems kontaktinėmis sporto šakomis.
Dantų apsauga gali būti naudojama:
- boksui;
- MMA;
- kikboksui;
- Muay Thai;
- kovos menams;
- sparingui;
- kontaktinėms treniruotėms.
Tai praktiškas pasirinkimas tiek pradedančiajam sportininkui, tiek patyrusiam kovinio sporto entuziastui.
Kaip prižiūrėti Dantų apsaugą MG-2WG?
Tinkama priežiūra padeda palaikyti kapos higieną ir gerą būklę.
Po kiekvienos treniruotės rekomenduojama:
- Nuplauti dantų kapą vandeniu.
- Pašalinti nešvarumus.
- Leisti kapai visiškai išdžiūti.
- Laikyti ją komplekte esančioje dėžutėje.
- Reguliariai patikrinti, ar nėra įtrūkimų, deformacijų ar kitų pažeidimų.
Jeigu kapa yra pažeista arba nebesilaiko stabiliai, rekomenduojama ją pakeisti.
Dantų apsauga MG-2WG – komfortas kiekvienoje treniruotėje
Dantų apsauga MG-2WG – praktiška sportinė dantų kapa, skirta sportininkams, ieškantiems komforto, stabilumo ir papildomos dantų bei burnos ertmės apsaugos.
HydraGEL™ gelio sluoksnis, stabilizuojantys iškilimai, kvėpavimo kanalai ir antibakterinė dėžutė suteikia kapai funkcionalumą, reikalingą intensyvioms kontaktinėms treniruotėms.
Jeigu ieškote dantų kapos boksui, MMA, kikboksui ar Muay Thai, MG-2WG yra praktiškas pasirinkimas kasdienėms treniruotėms.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar Dantų apsauga MG-2WG tinka boksui?
Taip. MG-2WG gali būti naudojama bokso treniruotėse ir sparingo metu, kai reikalinga papildoma dantų bei burnos ertmės apsauga.
Ar MG-2WG tinka MMA?
Taip. Dantų kapa gali būti naudojama MMA treniruotėse ir kitose kontaktinėse sporto šakose.
Ar MG-2WG tinka kikboksui?
Taip. MG-2WG dantų kapa gali būti naudojama kikbokso treniruotėse ir sparinge.
Ar ši dantų kapa tinka Muay Thai?
Taip. Dantų apsauga gali būti naudojama Muay Thai treniruotėse, kuriose egzistuoja kontaktinių smūgių rizika.
Kuo ypatingas HydraGEL™ sluoksnis?
HydraGEL™ gelio sluoksnis sukurtas tam, kad dantų kapa patogiau prisitaikytų prie individualios dantų formos ir suteiktų komfortišką prigludimą.
Ar MG-2WG turi kvėpavimo kanalus?
Taip. Kapoje įrengti papildomi oro kanalai, skirti palengvinti kvėpavimą treniruočių metu.
Ar dantų kapa stabiliai laikosi burnoje?
Specialūs išoriniai iškilimai padeda stabilizuoti kapą ir sumažinti jos judėjimą naudojimo metu.
Ar MG-2WG tinka pradedantiesiems?
Taip. Ši dantų kapa gali būti naudojama tiek pradedančiųjų, tiek patyrusių kontaktinio sporto mėgėjų treniruotėse.
Ar komplekte yra dėžutė?
Taip. Kartu su dantų apsauga pateikiama antibakterinė dėžutė, skirta kapai laikyti ir transportuoti.
| Išmatavimai | 25 × 15 × 10 cm |
|---|
















