Mums rūpi Jūsų privatumas ir asmens duomenų saugumas. Šiomis privatumo taisyklėmis mes, UAB „Coloreta“, nustatome ir paaiškiname kaip yra renkami ir toliau tvarkomi Jūsų asmens duomenys Jums naudojantis šia interneto svetaine (https://gladiator-sport.lt/).

Ši privatumo politika atnaujinta 2019-06-13.

Įgyvendindami Europos Parlamento ir Tarybos Reglamentą (ES) 2016/679 2016 m. balandžio 27 d. dėl fizinių asmenų apsaugos tvarkant asmens duomenis ir dėl laisvo tokių duomenų judėjimo ir kuriuo panaikinama Direktyva 95/46/EB (Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas) mes įsipareigojame būti skaidrūs, pateikdami aiškią informaciją apie tai, kokie Jūsų asmens duomenys tvarkomi, tvarkymo tikslus, asmens duomenų saugojimo laikotarpį, taip pat teisinį duomenų tvarkymo pagrindą ir kitą informaciją, kurią turime pateikti pagal galiojančius teisės aktus.

Kaip mes renkame informaciją apie Jus

1. Kai Jūs tiesiogiai kreipiatės į mus el. paštu ar telefonu, kurie nurodyti mūsų internetinėje svetainėje;
2. Kai Jūs užpildote kontaktų/užklausos formą mūsų internetinėje svetainėje;
3. Naudodami slapukus (angl. cookies) mūsų internetinėje svetainėje.

Kokią Jūsų informaciją renkame

1. Vardas, Pavardė;
2. El. pašto adresas;
3. Telefono numeris;
4. Pristatymo adresas.

Kaip mes tvarkome Jūsų duomenis

1. Mes panaudojame Jūsų duomenis tam, kad suderintume užsakymo informaciją ir pristatytume užsakytas prekes nurodytu adresu. Taip pat, el. paštu arba telefonu informuojame Jus apie užsakymo vykdymo eigą.
2. Gavus Jūsų sutikimą ir patvirtinimą, mes siunčiame Jums naujienlaiškius su informacija apie naujas prekes, akcijas bei kitą įdomų arba naudingą turinį.
3. Mes analizuojame Jūsų naršymo elgesį tam, kad galėtume nuolatos tobulinti mūsų svetainę.

Duomenų atskleidimas tretiesiems asmenims

1. Jūsų asmens duomenis atskleidžiame tretiesiems asmenims tik tam, kad galėtume užtikrinti mūsų teikiamų paslaugų atlikimą bei kokybę.
2. Nurodome Jūsų duomenis kurjerių kompanijai, kuri pristato užsakymus mūsų klientams Lietuvoje.
3. Saugome Jūsų asmens duomenis mūsų partnerių serveriuose tam, kad galėtume užtikrinti mūsų internetinės svetainės sklandų techninį svetainės veikimą.
4. Nurodome Jūsų duomenis naujienlaiškių siuntimo programinės įrangos tiekėjui tam, kad galėtume siųsti Jums naujienlaiškį. Primename, kad nauejienlaiškio siuntimas atliekamas tik tiems svetainės vartotojams, kurie sutiko ir patvirtino gauti mūsų naujienlaiškį.
5. Nurodome Jūsų duomenis valstybės ar teisės atstovams, jeigu to reikalauja Lietuvos Respublikos įstatymai.

Kaip ilgai saugome Jūsų duomenis

1. Duomenys apie užsakymą yra saugomi iki to laiko, kai pageidausite, kad ištrintume Jūsų duomenis iš mūsų duomenų bazės sistemos, bet ne trumpiau nei reikia užsakymui įvykdyti.
2. Duomenys, pateikti naujienlaiškio pranešimams gauti, bus saugomi tol, kol Jūs pageidausite gauti mūsų tiesioginės rinkodaros pranešimus. Atsisakyti mūsų siunčiamų laiškų galite paspaudę nuorodą laiško apačioje „Atsisakyti naujienų“ (angl. unsubscribe).

Kaip apsaugome Jūsų duomenis

Informaciją saugome patikimuose serveriuose. Taip pat, duomenų perdavimą šifruojame naudojant Secure Sockets Layer (SSL) technologiją.
Nors ir siekiame kuo labiau apsaugoti Jūsų asmeninę informaciją, bet negalime užtikrinti jos 100% saugumo, nes duomenų siuntimas internetu nėra visiškai saugus (pvz. hakerių įsilaužimų atvejais), todėl pateikdami informaciją el. paštu ar užpildydami kontaktų formą mūsų internetinėje svetainėje Jūs prisiimate dalį asmeninės atsakomybės ir rizikos.

Slapukų naudojimas svetainėje

Normaliam ir sklandžiam svetainės veikimui mes naudojame slapukus (angl. cookies). Daugiau informacijos galite sužinoti čia.

Jūsų teisės savo asmeninių duomenų atžvilgiu

1. Jūs bet kuriuo laiko momentu galite sužinoti, kokie Jūsų asmens duomenys yra mūsų apdorojami bei saugomi;
2. Jūs bet kuriuo laiko momentu galite paprašyti papildyti arba pakoreguoti Jūsų asmeninius duomenis;
3. Jūs bet kuriuo laiko momentu galite pareikalauti mūsų ištrinti visus arba dalį Jūsų asmens duomenų;
4. Jūs bet kuriuo laiko momentu galite paprašyti mūsų apriboti Jūsų asmens duomenų apdorojimą;
5. Jūs bet kuriuo laiko momentu galite pateikti užklausą gauti informaciją apie Jūsų asmens duomenų naudojimą CSV ar PDF formato išrašo pavidalu.
Dėl savo duomenų saugojimo, apdorojimo, pašalinimo ar išrašo gavimo galite kreiptis el. paštu info@coloreta.lt

Privatumo politikos pasikeitimai

• Reguliariai koreguojame ir papildome mūsų privatumo politiką;
• Ši privatumo politika yra viešai bei laisvai prieinama visiems mūsų svetainės lankytojams mūsų internetinėje svetainėje https://www.coloreta.lt/;
• Mes visada skelbiame pasikeitimų datą privatumo politikos sąlygų aprašymo pradžioje.

Kontaktinė informacija

UAB „Coloreta“
Į.k.: 302488206
PVM: LT100005248310
Adresas: Rinktinės g. 20, Vilnius
Tel.: +370 611 51201
El. paštas: info@gladiator-sport.lt

100.00 iki nemokamo pristatymo
Prisijunkite prie laukimo sąrašo. Informuosime jus, kai produktas atsiras sandėlyje. Prašome palikti savo galiojantį el. pašto adresą žemiau.