Nuo pat veiklos pradžios rinkai pristatome tik kruopščiai patikrintus produktus. Prieš įtraukiant bet kokį produktą į katalogą, jis yra kruopščiai išbandomas itin sudėtingomis sąlygomis. Pirmojo bandymų etapo metu produktai patiria perkrovas ir nepalankias oro sąlygas. Sėkmingai išlaikius pirminius išbandymus, produktai perkeliama į sporto klubus, kur intensyviai naudojami mažiausiai 6 mėnesius. Tik sėkmingai įveikus abu testavimo etapus produktai patenka į asortimentą. Toks požiūris leidžia pasiūlyti aukščiausios kokybės gaminius.

Siekdami sukurti produktus, atitinkančius išrankiausių klientų reikalavimus, bendradarbiaujame su pirmaujančiais Lenkijos sportininkais ir treneriais. Tarp žmonių, su kuriais dirbame, yra tituluotų kovos menų ir jėgos sporto šakų kovotojų. Pasitelkę jų žinias ir patirtį, galime sukurti produktus kurie bus aukščiausios kokybės

60.00 iki nemokamo pristatymo
Prisijunkite prie laukimo sąrašo. Informuosime jus, kai produktas atsiras sandėlyje. Prašome palikti savo galiojantį el. pašto adresą žemiau.